Potrzebuję pomocy

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
https://bluspace.pl/wp-content/uploads/2020/09/image_illustrations_05.png
01
Jak mam zgłosić się o pomoc?
Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami w formie pisemnej - za pomocą email kontakt@fundacjabs.pl lub telefonicznie pod numerem: (+48) 52 522 22 49

02
Jak przebiega proces przyjmowania wniosków o wsparcie?

Rekrutacja będzie prowadzona: w formie zapisów kierowanych drogą mailową, na miejscu w siedzibie organizacji oraz telefonicznie. Wymagane będzie wypełnienie odpowiedniego wniosku i dostarczenie go do fundacji przed udziałem w projekcie. Wnioski będą rozpatrywane w terminie ustalonym do konkretnego projektu a zainteresowani poinformowani indywidualnie.

03
Jak dowiem się o naborze na warsztaty?

O planowanych warsztatach dowiesz się z naszego Facebooka. Możesz zapisać się także do naszego newslettera – wtedy otrzymasz taką informację bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową. Pamiętaj, że możesz się do nas zwrócić zawsze. Pokierujemy Cię indywidualnie.

04
Jaki zakres moich działań podlega pomocy?

Wspieramy założycieli startupów oraz przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą lub aktualnie ją zawiesili. Pomagamy osobom, które planują otworzyć firmę i szukają rozwiązań dla działań z zakresu IT, księgowości, budowania siatki klientów i partnerów oraz poszukują nowych kierunków dla swoich przedsiębiorstw.

05
Na jakie wsparcie mogę liczyć?

Pomagamy w sposób praktyczny, techniczny, merytoryczny i psychologiczny.