Blu Space organizatorem największego wydarzenia gamingowego północnej Polski – Blu Game Show.

Już 29-30 września na Hali Sportowo-Widowiskowej Immobile Łuczniczka rozgrywać się będzie niesamowity turniej e-sportowy. To jednak nie wszystko, czego możecie się spodziewać. Targi technologiczne, Business Zone, Targi Pracy, strefa cosplay, anime i fandome, a także miasteczko foodtrucków.

W CO GRAMY?

– ponownie w legendarne CS:GO;

– premierowo w najpopularniejszą grę sportową na świecie – FIFA23.

Zapisy na eliminacje online trwają! Liczba utalentowanych zawodników, którzy już dołączyli do wydarzenia, zarówno z Polski, jak i spoza jej granic jest imponująca. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i mnóstwo nagród rzeczowych.

Blu Game Show Poland 2023 to także imponujące expo i liczne strefy tematyczne. Bydgoską Łuczniczkę wypełnią stoiska wystawców z branży IT i nowoczesnych technologii. Pojawią się firmy z branży fantasy, fandomu, a także kolorowego świata anime i mangi. Fani cosplayu mogą spodziewać się profesjonalnych występów utalentowanych cosplayerów, którzy ożywią postacie z ulubionych gier.

Partnerzy wydarzenia zadbają o unikalne atrakcje na swoich stoiskach, odpowiednie dla uczestników targów w różnym wieku. Można spodziewać się nie tylko technologicznych gadżetów największych marek sprzętów gamingowych, ale także rozgrywek w planszówki, czy retro gry na konsolach, jak również takich militarnych smaczków jak symulatory strzelania. Przed halą będzie można spróbować rozmaitego jedzenia z food trucków i skorzystać z reszty atrakcji takich jak wystawa aut.

Podczas Blu Game Show Poland 2023 pojawi się także Biznes Zone – przestrzeń do networkingu i rozmów biznesowych. W części merytorycznej, dla głodnych wiedzy – panele dyskusyjne z ekspertami wybranych branż. Nowe kontakty będzie można nawiązać także w czasie spotkań B2B ramach giełdy kooperacyjnej w formule hybrydowej (on-site i online) organizowanej we współpracy z IoT North Poland Hub.


Emocjonujące rozgrywki będzie można śledzić dzięki transmisji na żywo. Doskonałą oprawę transmisji z eliminacji, jak i z samego finału zapewnią nam profesjonalni komentatorzy e-sportowi.

W mediach społecznościowych Blu Game Show Poland 2023 znajdują się kulisy przygotowań, informacje o partnerach i sponsorach, a także zapowiedzi, newsy, ciekawostki i konkursy.

 

Zarejestruj się i odbierz bilet!

https://www.esport.blustreamtv.pl/bilety

Plakat BGS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *