Blu Game Show

Blu Space został organizatorem najbardziej wyczekiwanego wydarzenia e-sportowych tego roku! W dniach 29-30 września, Bydgoszcz stanie się centrum e-sportu i technologii. Prawdziwe gamingowe widowisko odbędzie się na Hali Sportowo-Widowiskowej Immobile Łuczniczka.

Blu Game Show Poland 2023 cieszy się zaufaniem najważniejszych instytucji publicznych. Otrzymało Patronaty Ministerstwa Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Ich wsparcie świadczy o znaczeniu, jakie Blu Game Show Poland 2023 zdobyło w świecie e-sportu i kultury gamingowej.

W CO GRAMY?

  • ponownie w legendarne CS:GO;
  • premierowo w najpopularniejszą grę sportową na świecie – FIFA23.

Zapisy na eliminacje online trwają! Liczba utalentowanych zawodników, którzy już dołączyli do wydarzenia, zarówno z Polski, jak i spoza jej granic jest imponująca. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i mnóstwo nagród rzeczowych.

Blu Game Show Poland 2023 to także imponujące expo i liczne strefy tematyczne. Bydgoską Łuczniczkę wypełnią stoiska wystawców z branży IT i nowoczesnych technologii. Pojawią się firmy z branży fantasy, fandomu, a także kolorowego świata anime i mangi. Fani cosplayu mogą spodziewać się profesjonalnych występów utalentowanych cosplayerów, którzy ożywią postacie z ulubionych gier.

https://bluspace.pl/wp-content/uploads/2023/08/blu-game-show-kwadrat-bez-buttona.png

Partnerzy wydarzenia zadbają o unikalne atrakcje na swoich stoiskach, odpowiednie dla uczestników targów w różnym wieku. Można spodziewać się nie tylko technologicznych gadżetów największych marek sprzętów gamingowych, ale także rozgrywek w planszówki, czy retro gry na konsolach, jak również takich militarnych smaczków jak symulatory strzelania. Przed halą będzie można spróbować rozmaitego jedzenia z food trucków i skorzystać z reszty atrakcji takich jak wystawa aut.

Podczas Blu Game Show Poland 2023 pojawi się także Biznes Zone – przestrzeń do networkingu i rozmów biznesowych. W części merytorycznej, dla głodnych wiedzy – panele dyskusyjne z ekspertami wybranych branż. Nowe kontakty będzie można nawiązać także w czasie spotkań B2B ramach giełdy kooperacyjnej w formule hybrydowej (on-site i online) organizowanej we współpracy z IoT North Poland Hub.


Emocjonujące rozgrywki będzie można śledzić dzięki transmisji na żywo. Doskonałą oprawę transmisji z eliminacji, jak i z samego finału zapewnią nam profesjonalni komentatorzy e-sportowi.

W mediach społecznościowych Blu Game Show Poland 2023 znajdują się kulisy przygotowań,  informacje o partnerach i sponsorach, a także zapowiedzi, newsy, ciekawostki i konkursy.

 

Zarejestruj się i odbierz bilet!

https://www.esport.blustreamtv.pl/bilety